DYPLOMY "ZBIÓRKA BATERII"

   

DYPLOMY "ZBIÓRKA MAKULATURY"

   

PROJEKT z KLASĄ
 

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły brali udział w VIII edycji konkursu „ Projekt z klasą”, który był organizowany przez wydawnictwo Nowa Era. Przygotowaliśmy dwa projekty pt. „ Matematyczne podróże” , a także „ Rummikub- gra dla każdego”.

 

Nasza szkoła znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem „ Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła”.

 

Koordynatorami konkursu były Agnieszka Stefańska i Grażyna Napiórkowska, zaś nauczycielami wspomagającymi : Elżbieta Rogalska i Magdalena Parzych. 

 

  

Agnieszka Stefańska

WARSZTATY
 

Dnia 14 lutego 2018 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty robienia kwiatów z bibuły i krepiny.

Uczniowie klas II KS oraz II HT uczyli się krok po kroku wykonywać piękne kolorowe kwiaty.

Warsztaty prowadziły Panie: Agnieszka Stefańska i Krystyna Pyskło. Robienie kwiatów z bibuły czy krepiny jest zajęciem bardzo czasochłonnym i wymagającym umiejętności manualnych.

Początki nie są łatwe , ale praca czyni mistrza. Zachęcamy do obejrzenia efektów tej pracy.

 

Agnieszka Stefańska

ZAPROSZENIE

 

Uprzejmie informujemy, że dnia 14 marca 2018 r. o godz. 10:45 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce ul. Traugutta 10 odbędzie się międzyszkolny konkurs matematyczny „Najsłynniejsza liczba świata” z okazji Światowego Dnia Liczby π. Do konkursu zapraszamy uczniów klas III gimnazjum.

 

do pobrania regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy

 

Serdecznie zapraszamy.

Nauczyciele matematyki

 

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018