2013-06-20 WYPRAWKA SZKOLNA 2013-2014

 

Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce informuje o możliwości skorzystania w roku szkolnym 2013/2014 z pomocy na dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych w ramach Rządowego programu pomocy uczniom – „Wyprawka szkolna” Więcej informacji w załączonych plikach do pobrania.

pliki do pobrania :
Informacja dotycząca wyprawki szkolnej” w roku szkolnym 2013/2014
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3

 

2013-05-06 w GOSPODARSTWIE AGROTURYSTYCZNYM
 

W dniu 16 maja 2013 r. pod opieką Małgorzaty Złotkowskiej, Renaty Sawickiej i Renaty Lech uczniowie z klasy II TE, II HS, III HS i II HT gościli w gospodarstwie agroturystycznym w PŁOSZYCACH. Aktywnie spędzali wolny czas , poznawali twórczość ludową ( lepienie w glinie) oraz regionalne zwyczaje.  


obejrzyj zdjęcia

 

OGŁOSZENIE

W piątek 21. czerwca o godzinie 8:00 w sali nr 40 odbędzie się spotkanie wszystkich uczestników projektu "Skuteczność na rynku pracy to kompetencje zawodowe, język obcy i przedsiębiorczość" w sprawie  wyjazdu na letnie warsztaty językowe i praktyki zawodowe do Niemiec. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!! 

 

Aldona Zadroga

2013-06-06 KONKURS - "KWINTESENCJA POSIŁKU-DESER”
 
   

W dniu o6.06.2013 uczniowie klasy II Technik Kucharz: Adam Domurad i Mateusz Kisiel pod kierunkiem p. Marka Milczarka reprezentowali szkołę w konkursie kulinarnym pt. „Kwintesencja smaku – Deser”, który odbył się  w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie.

 

Celem konkursu było kultywowanie, propagowanie i pogłębianie wiedzy gastronomicznej, doskonalenie umiejętności kulinarnych, rozbudzanie inicjatywy i pomysłowości uczniów, podnoszenie poziomu kształcenia zawodowego, kształtowania wśród uczniów pozytywnej i uczciwej rywalizacji oraz współpraca między szkołami zrzeszonymi w Klubie Przodujących Szkół z innymi szkołami gastronomicznymi. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Pomocy Szkole w Ostrołęce.

 

 Za deser Krem truskawkowy w czekoladowym koszyczku w towarzystwie sorbetu z kiwi w sosie truskawkowym uczniowie zdobyli II miejsce, a nagrodą są książki „ Kuchnia polska” i dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Marek Milczarek

 


obejrzyj zdjęcia

 

2013.06.02 FESTYN
 
    

Rada osiedla Dzieci Polskich jak co roku przygotowała dla swoich mieszkańców festyn rodzinny. Było mnóstwo występów artystycznych, pokazów tańca, rękodzieła ludowego, sprzętu strażackiego, symulatora policyjnego. Osoby dbające o własne zdrowie, mogły wykonać bezpłatne badania profilaktyczne. Zorganizowano dużo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Przeprowadzono szereg konkursów, miedzy innymi „na najsmaczniejszy wypiek”.

Podczas ośmiogodzinnej imprezy uczniowie klas gastronomicznych:

- Milena Choromańska, Dorota Gawek, Patryk Jastrzębski i Monika Kaczyńska z klasy III tk,
- Dominika Jastrzębska, Aleksandra Piersa i Natalia Sikora z klasy II tg,
- Maria Bednarek, Karol Kruczyk, Hubert Płodzich i Olga Tomaszewska z klasy I tr

dzielnie pomagali w obsłudze poczęstunku dla zaproszonych gości i dla dzieci biorących udział w występach artystycznych oraz częstowali uczestników festynu plackami ziemniaczanymi. Pomogli również w przeprowadzeniu konkursu „na najsmaczniejszy wypiek”.

Opiekunami młodzieży były: pani Barbara  Krzemińska i pani Ewa Okowicka.

obejrzyj zdjęcia

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018