2013-05-11 PARADA SCHUMANA
   

11 maja 2013r.członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego i Spółdzielni Uczniowskiej „Ekonomik” wraz z opiekunami uczestniczyli w Warszawie w Debacie „Europa Cafe” dotyczącej przyszłości Europy .Gościem specjalnym i uczestnikiem debaty był Janusz Lewandowski Komisarz UE ds. Programowania Finansowego i Budżetu .

 

Następnie z okazji Dnia Europy ulicami Warszawy przeszła kolorowa, pełna energii, roztańczona Parada Schumana. Wyruszyliśmy punkt 12:00, w rytm "Ody do radości", spod kościoła św. Anny i skweru Hoovera, w kierunku ulicy Królewskiej, Moliera, Placu Tetaralnego, aby powrócić na Krakowskie Przedmieście, gdzie na uczestników czekały atrakcje Miasteczka Schumana.

 

Serdecznie dziękujemy Pani Aleksandrze Nowak Konsultantowi Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct za zorganizowanie i sfinansowanie wyjazdu i za pyszny obiad.

obejrzyj zdjęcia

2013-04-26 REJONOWE MOSTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY PCK

Dnia 26 kwietnia 2013r Drużyna Sanitarna ZSZ NR 4 w składzie Jankowska Anna, Zera Magdalena, Piętka Patrycja, Łasiewicki Mateusz i Dzbeński Dariusz brali udział w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK . Drużyna zajęła IV miejsce.

    

Opiekunowie: B. Zaborowska, H. Kozikowska

2013.04.26 WYCIECZKA DO WARSZAWY

Dnia 26 kwietnia 2013 roku uczniowie klas I To i I Ht uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Organizatorką była Pani Ewelina Sienkiewicz natomiast opiekunkami młodzieży były Pani Ewa Margiel i Krystyna Pyskło. Pierwszym punktem programu było wejście na halę przylotów i odlotów na lotnisku im. Fryderyka Chopina. Następnie wraz z przewodnikiem młodzież spacerowała po parku w Łazienkach Królewskich. Ostatnim punktem programu wycieczki był Teatr Muzyczny „ROMA” a w nim „Deszczowa piosenka”.

Krystyna Pyskło

obejrzyj zdjęcia

 

2013.04.16 i 24 PIŁKA NOŻNA MĘŻCZYZN
  

W dniach 16 i 24 kwietnia 2013 roku rozegrano turniej w ramach XI Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki w piłce nożnej mężczyzn na trawie.  

 

Do rywalizacji przystąpiło 7 szkół. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

• Karol Wesołowski – III To
• Marcin Kobrzyński – IV Tg
• Rafał Ogonowski – III Te1
• Patryk Wysocki – III Te1
• Maciej Mierzejewski – III Te1
• Artur Rawa – II Hs
• Mateusz Turek – II Hs
• Rafał Ludwiczak – I To
• Marcin Kraska – I Ht1
• Piotr Dąbrowski – I Ht1
• Andrzej – II Tg

 

po zaciętej i wyczerpującej walce wygrała turniej. Tym samym, zwyciężając po raz trzeci z rzędu, drużyna otrzymała Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęka na własność. .
        

Opiekunem drużyny jest Sylwia Gałka.

Gratulujemy drużynie i życzymy powodzenia za rok !!! 

obejrzyj zdjęcia

 

 

2013.04.11 OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ŻYCIE ZE SMAKIEM!"

W dniu 11.04.2013r. uczeń klasy 2 technik kucharz Karol Waśkiewicz reprezentował szkołę w ogólnopolskim konkursie kulinarnym pt. „ Życie ze smakiem! – Kulinarny pejzaż Polski” Organizatorem konkursu była firma McCormick Polska S.A oraz Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Warszawie.

 

Ucznia przygotowywała do konkursu Pani Agnieszka Wojtasik. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe umożliwiające przygotowanie praktyczne Karola do konkursu.

 

Gratulujemy Karolowi zakwalifikowania się do finału i życzymy dalszych sukcesów.

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018