2013-03-13 SZKOLNY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ
      

Dnia 13.03.2013 odbył się w naszej szkole turniej piłki siatkowej chłopców o Nagrodę Dyrektora Szkoły.


Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn. Zawody rozegrano systemem brazylijskim, który pozwolił każdej z drużyn na rozegranie minimum dwóch spotkań. Wiele spotkań zakończyło się po emocjonującej walce w setach na dwupunktową przewagę.


Po kilkugodzinnych zmaganiach wyłoniono zespół zwycięski, którym okazała się drużyna z klasy III TE1 w składzie:

 • Rafał Ogonowski
 • Patryk Wysocki
 • Daniel Rawa

Drugie miejsce zajęła reprezentacja klasy II HS:

 • Mateusz Turek
 • Artur Rawa
 • Mateusz Kurowski
 • Mateusz Żebrowski

Miejsce III przypadło reprezentacji klasy II TE:

 • Mariusz Domarad
 • Hubert Płaszczyński
 • Kamil Perkowski
 • Maciej Kostrzewski

Organizatorzy zawodów – Sylwia Gałka i Wojciech Domański - dziękują zawodnikom za udział i zaangażowanie. Drużyny spoza podium mogą osiągnąć miejsce medalowe w kolejnej edycji turnieju 2013/2014.

obejrzyj zdjęcia

2013-03-12 PREZYDENT MIASTA OSTROŁEKI

 

   

2013-02-27 GALA WOLONTARIATU
   

W środę 27 lutego w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła uroczysta gala podsumowująca wolontariat w naszym mieście. Uczniowie "Czwórki" , którzy brali chętnie udział w różnorakich akcjach wolontaryjnych także zostali zaproszeni.


Eliza Klimaszewska i Jakub Frydrych z Mazowieckich Inicjatyw Społecznych serdecznie przywitali zebranych, po czym podziękowali za udział we wszystkich akcjach: Świątecznej Zbiórce Żywności, Dniu Dawcy Szpiku Kostnego, Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, Rockołęce czy Motosercu.


Mieliśmy także okazję zobaczyć prezentację multimedialną, która przypomniała w/w akcje. Po słowach wdzięczności skierowanych do wolontariuszy na scenie pojawił się zespół Droga na Ostrołękę. Panowie zagrali kilka swoich utworów, wprowadzając publiczność w doskonały nastrój. Następnie Eliza i Jakub wyczytali nazwiska najaktywniejszych wolontariuszy, którym następnie wręczyli podziękowania i drobne upominki. Na zakończenie gali swój popis wokalny dał Vertim.

obejrzyj zdjęcia

NAGRODA STAROSTY DLA ADRIANA DUSZAKA
 

Adrian Duszak z Baranowa otrzymał okolicznościową nagrodę starosty ostrołęckiego. Mieszkaniec naszego powiatu w lutym br. zajął drugie miejsce w kategorii "Battle" podczas II Otwartego Podkarpackiego Festiwalu Freestyle Football. Ponadto w grudniu uplasował się na 8. miejscu w Mistrzostwach Polski Freestyle Football 2012.

- Nagroda starosty jest dla mnie wielkim pozytywnym zaskoczeniem - mówi Adrian Duszak. - Jest mi niezmiernie miło, że znalazła się osoba, która doceniła moją pasję. Na pewno jest to wielki zastrzyk motywacji do dalszej gry oraz cięższych treningów.

Adrian Duszak od władz powiatowych otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości tysiąca złotych. Sportowiec zapewnia, że nie zamierza spocząć na laurach. Obecnie przygotowuje się do kolejnych imprez sportowych.

- Plany na najbliższą przyszłość to dobrze przygotować się do programu "Mam Talent" oraz wielu innych turniejów organizowanych w tym roku w Polsce, a także za granicą - dodaje Adrian Duszak. - Największym wyzwaniem będą Mistrzostwa Świata, które w sierpniu odbędą się w Pradze. Myślę, że pojadę dobrze przygotowany, pełen optymizmu i będę godnie reprezentował nasze miasto.

Wręczenie okolicznościowej nagrody starosty ostrołęckiego odbyło się w poniedziałek 25 lutego podczas sesji rady powiatu. 

WARSZTATY JĘZYKOWE – WĘGIERSKA GÓRKA 28.01 – 03.02.2013
  

Warsztaty językowe – Węgierska Górka 28.01 – 03.02.2013

W pierwszym tygodniu  ferii zimowych  młodzież z klas 2 TG, 2 TK oraz 2 TK1 miała możliwość uczestniczyć w warsztatach językowych realizowanych w ramach projektu :” Skuteczność na rynku pracy to kompetencje zawodowe, język obcy i przedsiębiorczość”

W projekcie uczestniczą również uczniowie z ZSZ Nr 1 z 2 klasy o profilu technik elektryk.
W czasie tygodniowego wyjazdu do Węgierskiej Górki młodzież doskonaliła język niemiecki w czasie codziennych sześciogodzinnych zajęć. Każdego dnia zaplanowane były również atrakcje, zwiedzaliśmy m.in. Węgierską Górkę i okolice (forty obronne z czasów II wojny światowej, Górę "Matyska" ). Odbyliśmy wycieczki autokarowe do Żywca, Istebnej i Wisły. Byliśmy na Górze Żar, wjechaliśmy wyciągiem krzesełkowym na skocznię Małysza w Wiśle. W pamięci z pewnością pozostanie kulig oraz Jarmark Zbójnicki w Cięcinie:) Czas wolny uatrakcyjniały dyskoteki, ping-pong i karty .. Świętowaliśmy również 18-te urodziny Sylwii. Wróciliśmy wypoczęci, pełni wrażeń i nowych przyjaźni.  

obejrzyj zdjęcia

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018