SZKOLNE WALENTYNKI 2018
 

Jak co roku 14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Święto Zakochanych.

Walentynki to czas w którym można anonimowo wysłać drugiej osobie wyrazy sympatii.

Tradycyjnie działała poczta walentynkowa, ściana życzeń oraz można było zamówić tematyczną piosenkę z dedykacją.

Było bardzo miło, sympatycznie, czuć było atmosferę tego święta.  

Samorząd Uczniowski

WYJAZD DO BIAŁOWIEŻY
 

Tradycyjnie jak co roku 10-11 lutego 2018 r z inicjatywy Szkolnego Koła PTTK odbył się wyjazd nauczycieli i pracowników administracji i obsługi do Białowieży. Zimowa sceneria zapewniła uczestnikom wspaniała atmosferę. Podczas pobytu mieliśmy okazje podziwiać przyrodę Puszczy Białowieskiej w trakcie kuligu oraz spaceru ścieżką „Żebra Żubra”. Kuchnia pensjonatu „Ostoja” przygotowała degustację tradycyjnych podlaskich potraw. Wspaniały myśliwski bigos i zeppeliny były ucztą dla naszego podniebienia.

Ewa Margiel, Ewelina Sienkiewicz

PODZIĘKOWANIE
     
   
UCZNIOWIE w BIAŁOWIEŻY
 

W dnach 4-5 stycznia 2018 roku Szkolne Koło PTTK było organizatorem wycieczki krajoznawczej do Białowieży. Pensjonat „Gawra” jak zwykle przywitał życzliwie naszą grupę. Tradycją naszych wyjazdów jest kulig aż do przejścia granicznego z Białorusią, na którym młodzież bawi się świetnie. Kontynuacja dobrej zabawy to wieczorna dyskoteka. Elementem krajoznawczym był spacer ścieżką „Żebra Żubra” do rezerwatu żubra, podczas którego młodzież podziwiała piękna przyrodę Puszczy Białowieskiej oraz zapoznała się z historia tego regionu. Wycieczkę zorganizowała Ewelina Sienkiewicz a uczestnikami byli uczniowie klas turystyczno – hotelarskich. 

Ewelina Sienkiewicz

KONKURS NA NAJLEPSZEGO PĄCZKOŻERCĘ
 

8 lutego w Tłusty Czwartek Samorząd Uczniowski wspólnie ze Spółdzielnią Uczniowską po raz pierwszy zorganizowali konkurs w jedzeniu pączków na czas.

 

Do rywalizacji przystąpiło 10 uczniów naszej szkoły. Mieli oni za zadanie zjeść jak największą liczbę pączków w ciągu 8 minut.

 

Najlepszym PĄCZKOŻERCĄ okazał się Bartosz Polonek z klasy IV Tg, zjadając 10 pączków w 6 minut. Zwycięzca otrzymał nagrodę ufundowaną przez Spółdzielnię Uczniowską.  

 

Samorząd Uczniowski

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018