OGŁOSZENIE !!!!!

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie

 

W naszej szkole Szkolne Koło PCK od 01.03.2019 do 31.05.2019 organizuje charytatywną akcja „GÓRA GROSZA” w dwóch budynkach szkoły na Traugutta i Parkowej na I piętrach będzie pojemnik wystawiony do którego można wrzucać monety. Wszystkich zachęcamy do aktywnego udziału w akcji i z góry dziękujemy.

 

„ …Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę…..”

 

Opiekunowie Akcji SK PCK:

B.Zaborowska, E.Zabielska, H.Kozikowska

 

KONKURS ŁOMŻA

1 marca 2019 roku uczniowie klasy 1H: Patrycja Ciuchta i Wojciech Janecki wzięli udział w Konkursie „Samorząd terytorialny w Polsce – 20 lat trójstopniowego podziału terytorialnego państwa”. Finał składał się z dwóch etapów – pisemnego (test wiadomości) oraz egzaminu ustnego. Do części pisemnej zakwalifikowało się 84 uczniów, m.in. z Łomży, Ciechanowca i Ostrołęki. W części ustnej wystąpiło już tylko 8 uczestników. Nasi uczniowie nie zajęli w konkursie premiowanych miejsc, jednak godnie reprezentowali Szkołę i zdobyli cenne doświadczenia. W drodze powrotnej do Ostrołęki Patrycja i Wojtek zarzekali się, że w kolejnej edycji konkursu „pokażą na co ich stać!” trzymam ich za słowo ;-).

 

Tematyka konkursu wykracza daleko poza program nauczania i jest, jak zauważyła przewodnicząca jury konkursowego prof. Joanna Salachna, raczej mało pasjonująca dla młodych ludzi. Tym bardziej naszym zawodnikom należą się słowa uznania!

 

Organizatorem Konkursu była Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

 

Adam Zienkiewicz

 

ODWIEDZILIŚMY WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY UCZELNI TECHNICZO – HANDLOWEJ

27 lutego uczniowie klasy 2s i 3ks wraz z nauczycielami: Małgorzatą Święciecką, Barbarą Zatryb i Adamem Zienkiewiczem odwiedzili Kampus Uczelni Techniczo – Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Płońsku. Tego dnia uczelnia zorganizowała dzień otwarty dla kandydatów na studia wyższe, połączony z szeregiem spotkań i wykładów, dotyczących m.in.: walki z narkotykami i narkomanią, zagrożeń związanych z hazardem, kształtowania swojego wizerunku w internecie, cyberbezpieczeństwa oraz zakazanych pamiątek (czego nie wolno przywozić z zagranicznych wycieczek).

Adam Zienkiewicz

 

PODZIEKOWANIA

 

   

 

KONKURS „NAJSŁYNNIEJSZA LICZBA ŚWIATA”

Uprzejmie informujemy, że dnia 14 marca 2019 r. o godz. 11:40 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce ul. Traugutta 10 odbędzie się międzyszkolny konkurs matematyczny „Najsłynniejsza liczba świata” z okazji Światowego Dnia Liczby π.

 

Do konkursu zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej.

Do pobrania:

Regulamin Konkursu

Oświadczenie

 

Serdecznie zapraszamy

Nauczyciele matematyki

 

 

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018