WARSZTATY ARTYSTYCZNE - ŚWIĄTECZNE STROIKI

9 grudnia 2019r. uczennice z kl. I SK1 brały udział w warsztatach artystycznych zorganizowanych przez III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej w Ostrołęce.  

 

Kinga Sikora, Maria Szymczak, Kinga Czartoryjska i Oliwia Załęska wykazy się talentem i pracowitością, wprowadzając swoimi dekoracjami, magiczną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Agnieszka Wilińska

 

 

 

 

ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH.

W naszej szkole w dniach od 16.12.2019r do 30.03.2020r odbędzie się zbiórka makulatury i butelek PET. Patronat nad konkursem sprawuje Urząd Miasta Ostrołęki Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Surowce należy przynosić do opiekunów konkursu

 

p. M Zalewskiej, p. B Zaborowskiej, p. E Zabielskiej i p. H Kozikowskiej.

 

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ W BADMINTONA O „CZAPKĘ MIKOŁAJA”

13 grudnia 2019 po raz trzeci odbył się Szkolny Turniej w badmintona o „Czapkę Mikołaja”. Do rywalizacji zgłosiły się 23 pary z różnych klas i w różnym składzie.

 

Trzecie miejsce zajęła para z klasy II Tg: Sebastian Godlewski i Michał Stepnowski.

 

Na drugim miejscu uplasowali się ubiegłoroczni zwycięzcy turnieju, panowie z klasy III Tg: Konrad Marchewka i Jakub Mizerek.

 

Pierwsze miejsce po zaciętej grze przypadło parze z klasy III Hs w składzie : Kacper Skierkowski i Wojtek Gumkowski.

 

Turniej przygotowali: Sylwia Gałka i Mateusz Jezierski, a puchary i czapki Mikołaja dla najlepszych ufundowała Spółdzielnia Uczniowska Ekonomik.

 

Sylwia Gałka

Mateusz Jeziersk

WYRÓŻNIENIE DLA WOLONTARIUSZEK Z ZSZ NR 4 IM.A.CHĘTNIKA

Uczennice naszej szkoły Natalia Prusińska z klasy 4 Te i Natalia Gwara z klasy 4 Tg otrzymały wyróżnienia podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza które odbyły się w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.

 

więcej na: www.moja-ostroleka.pl 

 

Joanna Skarzyńska

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

Ogólnopolska Olimpiada o Ubezpieczeniach Społecznych realizowana jest pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

 

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

 

Projekt „Lekcje z ZUS” wieńczy Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klas ekonomicznych. 2 grudnia 2019 roku do I etapu Olimpiady przystąpiło 33 uczniów z klas: 2TE, 3 TE oraz 4TE.

 

Organizatorem Olimpiady jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie, który realizuje to zadanie poprzez swoje jednostki organizacyjne tj. Centralę Zakładu oraz Oddziały Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 

Nad prawidłowym przebiegiem olimpiady czuwał Komitet Szkolny w składzie: Wicedyrektor Adam Zienkiewicz oraz nauczyciele z Zespołu Przedmiotów Ekonomicznych: Barbara Parzych, Małgorzata Złotkowska, Joanna Skarzyńska i Barbara Zatryb.

 

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród zwycięzcom VI Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych odbyło się 11 grudnia 2019 r. Nagrody wręczyła Dyrektor Barbara Stepnowska.

 

Uczniowie, którzy otrzymali najwyższą liczbę punktów:

Agnieszka Kotowska 4TE oraz Anita Dumała 3TE - 1 miejsce

Angelika Topa 3TE oraz Paulina Ochtera 2TE - 2 miejsce

Magda Dąbkowska 3TE oraz Anna Kukulska 2TE - 3 miejsce 

 

Następujący uczniowie zostali zgłoszeni do udziału w II etapie: 

Agnieszka Kotowska 4TE

Anita Dumała 3TE

Angelika Topa 3TE 

 

Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy powodzenia na dalszym etapie drogi zawodowej, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w projekcie „Lekcje z ZUS” i trud włożony w przygotowanie się do Olimpiady.

 

Nagrody dla zwycięzców ufundowała Spółdzielnia Uczniowska „EKONOMIK”. 

Barbara Parzych 

 

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018