VII OSTROŁĘCKIE SPOTKANIA SPÓŁDZIELCZE

W niedzielę 2 czerwca 2019 r. Park Miejski w Ostrołęce tętnił życiem, przez całe popołudnie trwała siódma edycja Ostrołęckich Spotkań Spółdzielczych. Tegoroczne obchody były wyjątkowe za sprawą jubileuszu 25-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej „Parkowa”. Niedzielny czas umilały występy dzieci, grup sportowych i zespołów muzycznych. Wydarzenie zachęciło mieszkańców do wyjścia z domów i oddania się beztroskiej zabawie na łonie natury.

 

Spotkania spółdzielcze to czas nie tylko na zwrócenie uwagi na działania podejmowane w obszarze spółdzielczości, czy świętowanie 25-lecie Spółdzielni Mieszkaniowej "Parkowa", ale też okazja do integracji mieszkańców.

Spółdzielnia Uczniowska „EKONOMIK” kolejny raz włączyła się organizację festynu, zapewniając bogaty w liczne atrakcje program imprezy – konkursy, pokazy, występy taneczne i muzyczne oraz poczęstunek, gdzie zarówno mali i duzi mieszkańcy Ostrołęki znaleźli coś dla siebie.

 

Na scenie zaprezentowały się m.in.: dzieci z Przedszkoli Miejskich nr 5 i 7, ze Szkoły Podstawowej nr 2, a także Zespół Tańca Ludowego Ostrołęka, Piotr Grzyb i Kalina Luchcińska, karatecy z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, wokalistka Anna Cichocka, zespół The OrchestRose z Różana czy Anna Kowalczyk z pokazem zumby. 

 

Serdecznie dziękuję młodzieży z klas 1 TE, 2 TE, 3 TE, 2 HS za wszelkie czynności wykonywane podczas festynu. Wyjątkowe podziękowania i gratulacje składam zarządowi spółdzielni na czele z jej prezesem Julią Gwiazdą – uczennicą klasy III Technikum Ekonomicznego, która przez cały rok szkolny 2018/2019 angażowała się w wykonywanie szeregu prac na rzecz Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK”.

 

Podczas sympozjum zostały wręczone wyróżnienia honorowe w postaci dyplomów oraz Spółdzielczych Kaganków Oświaty Kurpiowskiej, które wręczyły Julia Gwiazda - prezes, Izabela Koper – wiceprezes oraz Alicja Grabowska – sekretarz. Nad bezpieczeństwem młodych spółdzielców czuwały panie nauczycielki z Zespołu Przedmiotów Ekonomiczno-Handlowych: Barbara Zatryb, Małgorzata Święcicka oraz Joanna Skarzyńska.

 

W uroczystym sympozjum, z okazji jubileuszu 25-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Parkowa", wzięła udział Pani Dyrektor Anna Przygoda-Majewska.

 

Opiekun Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” Barbara Parzych

 

DYPLOMY PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY

 

 

 

DYPLOMY "GLOBAL MONEY WEEK"

 

  

 

PODZIĘKOWANIA

 

   

 

ZDOBYWAJ WIEDZĘ. OSZCZĘDZAJ. ZARABIAJ.

W dniu 20 maja 2019 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Zdobywaj wiedzę. Oszczędzaj. Zarabiaj.” w kategorii: „Skarbonka” w ramach obchodów Światowego Tygodnia Pieniądza. W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy 2TE, 2HS i 3TG1. Organizatorami konkursu były: Pani Małgorzata Złotkowska, Pani Barbara Parzych i Pani Krystyna Korczakowska- Nosek.

 

Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia: I miejsce: Oliwia Kaczyńska z kl. 1HS
II miejsce: Marlena Bębenek z kl. 2TE
III miejsce: Ewelina Glinka z kl. 2TE

Wyróżnienia: Angelika Topa z kl. 2TE
Magda Dąbkowska z kl. 2TE
Anita Dumała z kl. 2TE
Katarzyna Prusaczyk z kl. 3 TG1


Wręczenia dyplomów i nagród dokonała Pani Dyrektor Barbara Stepnowska. Serdecznie dziękujemy Pani Barbarze Parzych, opiekunowi Spółdzielni Uczniowskiej „Ekonomik” za ufundowanie nagród oraz Oliwii Przybylskiej z klasy 3TE za wykonanie fotografii. 

 

Krystyna Korczakowska- Nosek

 

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018