ZSZ nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
    


WYCIECZKA PRZEDMIOTOWA
   

W dniu 15.05.2018 r. uczniowie klasy I TE pod opieką wychowawcy Małgorzaty Złotkowskiej wzięli udział w warsztatach z tworzenia biznes planu. Zajęcia poprowadziła Pani Hanna Głażewska – doradca zawodowy w CIiPKZ w Ostrołęce . Podczas warsztatów uczniowie zostali wprowadzeni do tematyki biznes planu. Poznali zasady poprawnego opracowania, najczęściej popełniane błędy w jego przygotowaniu oraz rodzaje biznesplanów w zależności od typu finansowania.

 

Małgorzata Złotkowska

LEKCJA PRZEDMIOTOWA – GODZINA WYCHOWAWCZA
   

W dniu 14.05.2018 r. uczniowie klasy I Technikum Ekonomicznego spotkali się z panem Łukszem Możejewskim pracownikiem z Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Ostrołęce.

 

Tematem spotkania były „ZDROWE ZWIĄZKI ” – czyli jak zbudować szczęśliwą relację z druga osobą aby związek był udany i pełen radości. Jakie są zasady tworzenia szczęśliwych związków oraz czy istnieje jeden wzór na szczęście we dwoje.

 

Małgorzata Złotkowska

Kulinarna podróż po kurpiowskich smakach

    

MIEJSKI KONKURS HISTORYCZNY
 

Rozstrzygnięto siódmą edycję Miejskiego Konkursu Historycznego. W tym roku tematem przewodnim byli bohaterowie ostrołęckich ulic.

 

We wtorek, 22 maja 2018r. w ostrołęckim ratuszu wręczono dyplomy i nagrody laureatom VII Miejskiego Konkursu Historycznego z dnia 25 kwietnia 2018r.

 

Wiceprezydent Grzegorz Płocha podziękował wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom za ich przygotowanie.

 

Nasz uczeń Robert Chełstowski z 4 Te zajął II miejsce 

 

Oto lista nagrodzonych:

 

W kategorii szkoły ponadgimnazjalne:

1. miejsce Marta Gnatkowska z I Liceum Ogólnokształcącego

2. miejsce Robert Chełstowski z Zespołu Szkół Zawodowych nr 4

3. miejsce Grzegorz Cwaliński z Liceum Klasycznego  

 

komisja powołana w Zespole Szkół Zawodowych Nr4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce w składzie:

 

Przewodniczący: Bogumiła Grabowska

członek: Zbigniew Janiszewski

członek: Agnieszka Wilińska

 

w dniu 16.03.2018. przeprowadziła szkolny etap Konkursu historycznego VII Miejski Konkurs Historyczny w Ostrołęce Bohaterowie Ulic Miasta Ostrołęki - 2018

 

Agnieszka Wilińska

 

 

FESTYN i SYMPOZJUM SPÓŁDZIELCZE
 

W słoneczną niedzielę 20 maja, na placu przy ul. Hallera, bawiły się społeczności dwóch największych spółdzielni w mieście - OSM i Centrum, a także Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK”. Mnóstwo atrakcji, zabawy i koncerty poprzedziło sympozjum, w którym wzięli udział spółdzielcy, działacze oraz zaproszeni goście. Tegoroczny festyn spółdzielczy zainaugurowało sympozjum pod hasłem: "Spółdzielczość mieszkaniowa w 100-leciu niepodległej Polski".

 

Działacze, przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowych i spółdzielni pracy, delegaci urzędu marszałkowskiego i władz samorządowych oraz zaproszeni goście, spotkali się w sali klubu "Oczko". Animatorem spotkania był Grzegorz Oracz.

 

czytaj więcej [...]

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018