ZSZ nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
    


Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Ziemnym
 

16 maja odbyły się Singlowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Ziemnym. Zawody rozegrano na kortach przy ul. Hallera i wzięło w nich udział siedmiu zawodników.

 

Naszą szkołę godnie reprezentował Patryk Golan z klasy III Hs, który zajął III miejsce.

 

Patryk otrzymał z rąk Dyrektora MZOSTiIT Roberta Juchniewicza statuetkę, brązowy medal oraz pamiątkowy dyplom. Gratulacje!!!

Opiekunem jest Sylwia Gałka

Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Piłkę Nożną Mężczyzn
   

W dniach 25-26.04.2018 odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłkę Nożną Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta.

 

Podczas dwudniowych zmagań reprezentacja naszej szkoły wywalczyła III miejsce zdobywając brązowe medale, które wręczył dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.  

 

Skład brązowej drużyny:
Damian Duszak, Konrad Deptuła, Radosław Olkowski, Adrian Chilicki, Łukasz Bednarczyk, Jakub Kaczyński, Kamil Różycki, Tomasz Białobrzewski, Konrad Marchewka, Jakub Ciak, Patryk Jakubiak, Tyberiusz Grajko, Daniel Majkowski, Michał Nurczyk

 

Opiekun drużyny: Sylwia Gałka

WYJAZD NA MECZ EKSTRAKLASY
 

W dniu 27 kwietnia uczniowie Klasy I TO i III HT uczestniczyli w wyjeździe na mecz Ekstraklasy piłkarskiej pomiędzy Legią Warszawa a Koroną Kielce. Mecz był bardzo emocjonujący padło w nim 4 gole, Legia pokonała Koronę 3 -1. Na koniec uczestnicy mogli "zbić piątki" z piłkarzami drużyny stołecznej :) . Dzięki zaangażowaniu wychowawcy Michała Wojtana, Ostrołęckie Stowarzyszenie Przyjaciół Legii Warszawa oraz Grupa Ostrołęccy Legioniści pokryły koszty biletów oraz koszty przejazdu. W imieniu swoim jak i uczestników chciałbym serdecznie podziękować wszystkim członkom Ostrołęckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Legii Warszawa i Grupie Ostrołęckich Legionistów.

Michał Wojtan

9 MAJA- DZIEŃ EUROPY
 

Dzień Europy zwany także Dniem Unii Europejskiej to święto europejskich państw obchodzone corocznie 9 maja. Dzień ten został ustanowiony w rocznicę przedstawienia planu Schumana w 1950 roku. Co roku tysiące osób uczestniczy w debatach, koncertach, wizytach grupowych i innych wydarzeniach organizowanych w ramach obchodów Dnia Europy. Działania te mają na celu informowanie i uświadamianie społeczeństwa na tematy związane z UE.

 

Młodsi Ambasadorowie Parlamentu Europejskiego z naszej szkoły wyszli w tym dniu w miasto, aby wręczając mieszkańcom Ostrołęki żółte goździki z niebieską kokardką uczcić 14-letnie członkostwo Polski we Wspólnocie.

 

Małgorzata Święcicka

Opiekun SKE

WYCIECZKA PRZEDMIOTOWA

W dniu 20 kwietnia 2018 roku klasa II KS wraz z opiekunem, Barbarą Zatryb uczestniczyła w wycieczce przedmiotowej na terenie miasta Ostrołęka nt: Być konsumentem – podstawowe prawa i ich ochrona.

 

Dla uczniów była to okazja do uświadomienia i przypomnienia mieszkańcom Ostrołęki i okolic o tym, jakie my konsumenci mamy prawa i kto nam może pomóc w ich egzekwowaniu.

Barbara Zatryb

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018