Spotkanie z p. Januszem Mikulskim z okazji 25-lecia pracy twórczej
   

Dnia 20 grudnia 2017 r. w sali gimnastycznej ZSZ nr 4 w Ostrołęce odbyło się spotkanie z ostrołęckim poetą oraz byłym nauczycielem naszej szkoły Wiesławem Januszem Mikulskim, zorganizowane z okazji 25-lecia jego pracy twórczej. Spotkanie było kolejnym przedsięwzięciem wpisanym w kalendarz imprez towarzyszących obchodom 50-lecia istnienia szkoły. Młodzież klasy 1 KC przybliżyła sylwetkę twórcy i recytowała wybrane utwory poety. Urozmaiceniem uroczystości były muzyczne aranżacje kilku wierszy, opracowane i wykonane przez p.Dariusza Bunkowskiego. Zgromadzona na sali młodzież zadała również autorowi kilka pytań dotyczących jego inspiracji twórczych i planów na przyszłość. Uroczystość przygotowały p.Agnieszka Sikorska oraz p.Ewa Zych we współpracy z biblioteką szkolną.

 

Ewa Zych

OLIMPIADA Z ZUS

 

Projekt realizowany w ramach Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” 

 

Zwieńczeniem wielomiesięcznych przygotowań do Olimpiady z ZUS był etap szkolny tejże olimpiady, który odbył się w naszej szkole 27.11.2017r.

 

W olimpiadzie z zakresu ubezpieczeń społecznych wzięli udział uczniowie z klasy III i IV TECHNIKUM EKONOMICZNEGO.

 

Najlepsze wyniki uzyskały następujące uczennice:

Milena Szymczyk klasa 4TE – I miejsce,

Martyna Świderek klasa 4TE oraz Paulina Kowalczyk klasa 4TE - II Miejsce

 

Organizacją oraz przeprowadzeniem Olimpiady ZUS, a także sprawdzaniem prac konkursowych zajęła się komisja w składzie: Małgorzta Złotkowska, Barbara Parzych, Joanna Skarzyńska i Barbara Zatryb.

 

Serdecznie gratulujemy młodzieży, która chętnie pogłębia swoją wiedzę nt. ubezpieczeń społecznych oraz życzymy dalszych sukcesów na ścieżkach ich zawodowego rozwoju.

Barbara Parzych

PODZIĘKOWANIE

 

  

 

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
     

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy całej radzie pedagogicznej, administracji, obsłudze oraz wszystkim uczniom najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych, spokojnych oraz pełnych rodzinnego ciepła Świąt, a także spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności w zbliżającym się Nowym Roku 2018. 

 

Dyrekcja ZSZ NR 4

WIGILIA KLAS HOTELARSKO – TURYSTYCZNYCH
   

Tradycyjnie jak co roku w dniu 22 grudnia 2017 roku klasy Hotelarsko –Turystyczne organizowały uroczysta wigilię. Inscenizację przygotowały nauczycielki Ewelina Sienkiewicz i Barbara Zaborowska wraz z uczniami klas I TO, II TO. III To, IV TO oraz klasą III HT. Stół Wigilijny przygotowały Renata Lech , Magdalena Karczewska , Krystyna Pyskło i Ewa Margiel wraz z uczniami klas Hotelarsko – Turystycznych. Podczas uroczystości obecne było Kierownictwo Szkoły na czele z Panią Dyrektor Anną Przygodą – Majewską . W miłej atmosferze obejrzeliśmy część artystyczną a następnie podzieliliśmy się opłatkiem oraz degustowaliśmy wigilijne potrawy.

 

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2018 Roku.

 

Ewa Margiel 

 

 

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018