DYPLOM

 

ŻYCZENIA

 

UROCZYSTE SPOTKANIE WIGILIJNE SPÓŁDZIELCÓW

 

19 grudnia 2019 roku wszyscy członkowie Spółdzielni Uczniowskiej „EKONOMIK” wraz z Zarządem oraz opiekunami spotkali się aby złożyć sobie świąteczne życzenia, podzielić się opłatkiem i śpiewać kolędy.

 

Zaprosiliśmy na tę okoliczność zespół kierowniczy szkoły – na czele z Dyrekcją, a także pracowników szkoły, którzy z nami współpracują.

 

Wspólnie spędzone chwile skłoniły nas do refleksji, zadumy i jednocześnie wprowadziły nas w ten wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy serdecznie Pani Agnieszce Stefańskiej oraz Krystynie Pyskło za udostępnienie pięknej dekoracji.

 

Barbara Parzych

 

BANKIET W OSTROŁĘCKIM CENTRUM KULTURY

 

Dnia 16 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 3R mieli okazję obsługiwać bankiet w Ostrołęckim Centrum Kultury organizowany podczas obchodów 100-lecia istnienia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

 

Nasi uczniowie mieli niebywałą możliwość doskonalenia swoich umiejętności w zakresie obsługi konsumenta, które dotyczyły ustawienia stołów i dekoracji oraz podawania potraw i napojów.

 

Współpraca z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci odbyła się w ramach realizacji zadań Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego.

 

Uczniów wspierały panie Ewa Tyszka i Milena Tyszka. 

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK

 

W dniu 13.12.2019r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Ostrołęce odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK. Celem olimpiady było poszerzenie wiedzy uczniów o zdrowiu, odżywianiu i profilaktyce różnych chorób.

 

Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl. I TG1 Trzcińska Kinga, która zajęła III miejsce w kategorii szkół średnich. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Opiekunowie Szkolnego Koła PCK

B. Zaborowska, E. Zabielska, H. Kozikowska

 

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018