DYPLOMY

     

WYSTAWA PRACE UCZNIÓW

 

WysTaWa SeMeStRaLnA pRaC pLaStYcZnYcH uCzNiÓw kLaSy: 1G1, 1KC1, 1A1, 1O1,

 

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prezentującej prace uczniów klas pierwszych: 1G1,1KC1, 1A1, 1O1 wykonane na zajęciach z plastyki w I semestrze roku szk. 2019/2020. Różnorodna tematyka prac malarskich i rysunkowych obejmuje: martwą naturę, pejzaż, abstrakcję, autoportret. 

 

Krystyna Korczakowska- Nosek 

 

 

 

KONKURS NA SZKOLNEGO „PĄCZKOŻERCĘ”

7 lutego (z okazji Tłustego Czwartku) Samorząd Uczniowski wspólnie ze Spółdzielnią Uczniowską „Ekonomik” po raz kolejny zorganizowali konkurs jedzenia pączków na czas.

 

Do rywalizacji przystąpiło 10m uczniów naszej szkoły. Ich zadaniem było zjedzenie jak największej liczby pączków w 8 minut.

 

Tegorocznym „PĄCZKOŻERCĄ” został Tomasz Balcerzak z klasy III Tg1, drugie miejsce zajął Wojtek Gumkowski z klasy III Hs a trzecie Daniel Majkowski z III Tg1.

 

Najlepsi otrzymali upominki ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską „Ekonomik”.

Samorząd Uczniowski 

 

GATKA SZMATKA

 

7 lutego 2020 roku grupy uczniów klas 1G oraz 2G uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do restauracji GaTka SzmaTka.

 

Oprócz zapoznania się z zasadami funkcjonowania lokalu oraz degustacji smakołyków oferowanych przez restaurację mieliśmy okazję porozmawiać z pracownikiem obsługi- Patrycją Janczak, absolwentką naszej szkoły. Patrycja opowiedziała nam co się zmieniło w jej życiu odkąd ukończyła naukę w ZSZ nr 4, jak potoczyła się jej kariera w gastronomii oraz zapewniła naszych uczniów, że wybrali bardzo dobry kierunek nauki, po którym łatwo znajdą pracę.

 

Wisienką na torcie okazała się prelekcja wygłoszona przez właściciela lokalu i szefa kuchni Pana Maksymiliana Gwiazdowskiego, który życzył naszym uczniom odwagi w podejmowaniu decyzji ponieważ ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Zapewniał młodzież, że to co osiągną w życiu zależy tylko i wyłącznie od nich samych, od tego jak wykorzystają czas spędzony w szkole i czym będą kierować się w życiu.

 

To była bardzo pyszna i refleksyjna wycieczka, która odbyła się w ramach Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego

 

Ewa Okowicka- Dyl, Milena Tyszka

 

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

 

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018