KREATYWNE WARSZTATY KRAWIECKIE

W drugim tygodniu ferii młodzież z Ostrołęckich i okolicznych szkół podstawowych oraz gimnazjów aktywnie spędzała czas na „Kreatywnych warsztatach krawieckich” w naszej szkole. Dziewczęta w tym czasie zapoznały się z tajnikami szycia ręcznego oraz maszynowego. Własnoręcznie wykonały poduszeczki na igły i szpilki. Następnie według przygotowanego projektu uszyły poduszkę ozdobną typu „Jasiek” i torbę młodzieżową różnego przeznaczenia np. na treningi, zakupy, wyjścia do koleżanek itp. Ostatniego dnia odwiedził nas p. Karol Kurpiewski absolwent International School of Costume and Fashion Design, kierunek „ Projektowanie ubioru”, który już ma pewne osiągnięcia w branży modowej np. projektował sukienkę do jednego z teledysków Justyny Steczkowskiej. Przybliżył on uczestnikom tajniki podstaw projektowania.  

 

Taką nietypową propozycję spędzenia aktywnie i kreatywnie wolnego czasu przygotowały: Krystyna Pyskło i Katarzyna Kowalska. 

 

OGŁOSZENIE EGZAMIN ZAWODOWY

Uprzejmie przypominam, że deklaracje przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji letniej 2019 uczniowie /absolwenci powinni złożyć do 18 lutego 2019 roku.

Adam Zienkiewicz

 

PODZIĘKOWANIE

  

PROJEKT z KLASĄ

  

SPÓŁDZIELNIA UCZNIOWSKA

  

 

Podstrony

 ...  ...

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018