DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
     

Dnia 27 LISTOPADA 2017 ROKU obchodziliśmy w naszej szkole „DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA ”

 

Z misiem kojarzą się najważniejsze wartości jakimi są przyjaźń, miłość, ciepło. Pluszowy Miś to przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany. To jemu powierzamy swoje sekrety i to on ma nas uchronić od zła i niebezpieczeństw.

 

Dlatego też przedstawiciele wolontariuszy po zorganizowaniu zbiórki pluszowych zabawek na terenie ZSZ Nr 4 udali się wspólnie z opiekunem do dzieci będących podopiecznymi świetlicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci celem ich wręczenia.

 

Małgorzata Złotkowska

PODZIĘKOWANIE

 

  

 

WOLONTARIUSZ TWOIM PRZYJACIELEM
     

Caritas Diecezji Łomżyńskiej w dniu 02.12.2017r. uroczyście obchodziła Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy oraz I Światowy Dzień Ubogich z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Wolontariuszy pod hasłem „WOLONTARIUSZ TWOIM PRZYJACIELEM”.

 

Spotkanie rozpoczęło się mszą Św. dziękczynną w Katedrze Łomżyńskiej pod przewodnictwem biskupa Janusza Stepnowskiego. Następnie w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, wolontariusze Caritas Diecezji Łomżyńskiej zostali uhonorowani dyplomami za wolontariat w 2017 roku przez Wojewodę Podlaskiego. Wśród wyróżnionych było dwóch nauczycieli naszej szkoły: p.Agnieszka Wojtasik i p. Agnieszka Sikorska. 

BĄDŹ PRZYJACIELEM PROJEKTU!!!

 

  

 

MIKOŁAJKI
 

6 grudnia Samorząd Uczniowski wspólnie ze Spółdzielnią Uczniowską zaprosił do szkoły Świętego Mikołaja. Od samego rana przechadzał się On wraz ze Śnieżynkami i rozdawał wszystkim słodkości. Było również stanowisko ze świątecznymi pytaniami i kolędami. Każdy chętny mógł wziąć udział w konkursie i wygrać coś słodkiego. Także tego dnia wszyscy uczniowie, którzy mieli coś czerwonego byli zwolnieni z odpytywania na lekcjach.

Sylwia Gałka

 

Podstrony

 ...  ...

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018