SZKOLNE WALENTYNKI 2018
 

Jak co roku 14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Święto Zakochanych.

Walentynki to czas w którym można anonimowo wysłać drugiej osobie wyrazy sympatii.

Tradycyjnie działała poczta walentynkowa, ściana życzeń oraz można było zamówić tematyczną piosenkę z dedykacją.

Było bardzo miło, sympatycznie, czuć było atmosferę tego święta.  

Samorząd Uczniowski

KONKURS NA NAJLEPSZEGO PĄCZKOŻERCĘ
 

8 lutego w Tłusty Czwartek Samorząd Uczniowski wspólnie ze Spółdzielnią Uczniowską po raz pierwszy zorganizowali konkurs w jedzeniu pączków na czas.

 

Do rywalizacji przystąpiło 10 uczniów naszej szkoły. Mieli oni za zadanie zjeść jak największą liczbę pączków w ciągu 8 minut.

 

Najlepszym PĄCZKOŻERCĄ okazał się Bartosz Polonek z klasy IV Tg, zjadając 10 pączków w 6 minut. Zwycięzca otrzymał nagrodę ufundowaną przez Spółdzielnię Uczniowską.  

 

Samorząd Uczniowski

MIKOŁAJKI
 

6 grudnia Samorząd Uczniowski wspólnie ze Spółdzielnią Uczniowską zaprosił do szkoły Świętego Mikołaja. Od samego rana przechadzał się On wraz ze Śnieżynkami i rozdawał wszystkim słodkości. Było również stanowisko ze świątecznymi pytaniami i kolędami. Każdy chętny mógł wziąć udział w konkursie i wygrać coś słodkiego. Także tego dnia wszyscy uczniowie, którzy mieli coś czerwonego byli zwolnieni z odpytywania na lekcjach.

Sylwia Gałka

ANDRZEJKI
 

30 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne Andrzejki. Uczniowie z klasy III Hs przygotowali dwa stanowiska, na których oferowali różne wróżby: wróżenie z magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia, tajemnicze kubki, rzucanie losów itp.

 

Każdy z zainteresowanych andrzejkowymi wróżbami z ciekawością przekłuwał papierowe serca, aby sprawdzić imię swojej sympatii, rzucał tajemniczymi karteczkami, na których widniały również imiona przyszłej żony/męża, losował kubkami, by sprawdzić, co czeka w najbliższej przyszłości. Chętnych do udziału w zabawie nie brakowało, było mnóstwo śmiechu i radości.

Sylwia Gałka

Podziękowanie dla Samorządu Uczniowskiego
   

Dnia 30.10 odbyła się zbiórka pieniędzy dla Pani Doroty Bacławskiej. Uczennice naszej szkoły Roksana Prusaczyk i Karolina Prusaczyk przekazały osobiście zebrane środki Pani Dorocie.

 

„Chciałabym podziękować wszystkim za zaangażowanie, za pomoc, za reakcję jakiej się nie spodziewałam. Myślałam, że moja choroba to problem mój i mojej rodziny i najbliższych, a okazało się, że wielu ludzi obchodzi mój los. Moment mojego życia, w którym się teraz znajduje jest straszny, ale troska wielu ludzi, współczucie, pomoc finansowa bardzo mnie motywuje, daje siłę by walczyć.

 

Jestem absolwentką Waszej szkoły, tym bardziej bardzo mi miło, że przeprowadziliście taką akcję pomocy dla mnie. Dziękuję dyrekcji, uczniom i nauczycielom za to, że zbiórka pieniędzy się u Was odbyła.”

 

Z podziękowaniami

Dorota Bacławska 

 

 

Podstrony