ZSZ nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce


WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

28 marca 2018 roku odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego, na którym wybrano nową Radę Samorządu. Spośród 41 obecnych na zebraniu przedstawicieli klas wyłoniono czterech kandydatów. W wyniku tajnego głosowania funkcję przewodniczącej objęła Karolina Prusaczyk z klasy II Tg zdobywając 21 głosów. Zastępcą przewodniczącej została Pamela Koziarek z klasy II Ks z liczbą 8 głosów. 6 głosów uzyskała Karolina Zapadka obejmując stanowisko sekretarza. Obsługę techniczną imprez powierzono Mateuszowi Popielarzowi z klasy II Ks.

 

Karolinie Milewskiej, obecnej przewodniczącej dziękujemy za 3 lata zaangażowania w działalność Samorządu, a nowej Radzie życzymy owocnej pracy.

Opiekunowie S.U

ZBIÓRKA SŁODYCZY
   

Uczniowie naszej szkoły, a dokładniej klasa I Tg, wspólnie z p. Sylwią Gałką, wzięła udział w zbiórce słodyczy dla potrzebujących dzieci. W przeciągu dwóch dni klasa ta zebrała karton słodkości, które zostały przekazane do restauracji Fast Diet Food, gdzie zostaną spakowane i wysłane do dzieciaków.

 

Duże podziękowania dla całej klasy za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc.

 

  

Sylwia Gałka 

SZKOLNE WALENTYNKI 2018
 

Jak co roku 14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Święto Zakochanych.

Walentynki to czas w którym można anonimowo wysłać drugiej osobie wyrazy sympatii.

Tradycyjnie działała poczta walentynkowa, ściana życzeń oraz można było zamówić tematyczną piosenkę z dedykacją.

Było bardzo miło, sympatycznie, czuć było atmosferę tego święta.  

Samorząd Uczniowski

KONKURS NA NAJLEPSZEGO PĄCZKOŻERCĘ
 

8 lutego w Tłusty Czwartek Samorząd Uczniowski wspólnie ze Spółdzielnią Uczniowską po raz pierwszy zorganizowali konkurs w jedzeniu pączków na czas.

 

Do rywalizacji przystąpiło 10 uczniów naszej szkoły. Mieli oni za zadanie zjeść jak największą liczbę pączków w ciągu 8 minut.

 

Najlepszym PĄCZKOŻERCĄ okazał się Bartosz Polonek z klasy IV Tg, zjadając 10 pączków w 6 minut. Zwycięzca otrzymał nagrodę ufundowaną przez Spółdzielnię Uczniowską.  

 

Samorząd Uczniowski

MIKOŁAJKI
 

6 grudnia Samorząd Uczniowski wspólnie ze Spółdzielnią Uczniowską zaprosił do szkoły Świętego Mikołaja. Od samego rana przechadzał się On wraz ze Śnieżynkami i rozdawał wszystkim słodkości. Było również stanowisko ze świątecznymi pytaniami i kolędami. Każdy chętny mógł wziąć udział w konkursie i wygrać coś słodkiego. Także tego dnia wszyscy uczniowie, którzy mieli coś czerwonego byli zwolnieni z odpytywania na lekcjach.

Sylwia Gałka

Podstrony