KONKURS NA „PĄCZKOŻERCĘ”

28 lutego w Tłusty Czwartek opiekunowie Samorządu Uczniowskiego i Spółdzielni Uczniowskiej „Ekonomik” zorganizowali w naszej szkole konkurs na „Pączkożercę”. Do rywalizacji zgłosiło się 10 uczniów z różnych klas. Zadaniem uczestników było zjedzenie jak największej liczby pączków w czasie 10 minut.

 

Zwycięzcą konkursu i „Szkolnym Pączkożercą” został uczeń klasy 2 RT Juliusz Żebrowski, który w określonym czasie zjadł 12 pączków. Gratulujemy:)

 

Nagrodę w konkursie ufundowała Spółdzielnia Uczniowska „Ekonomik”.

 

Małgorzata Święcicka 

 

 

KONKURS ŁOMŻA

1 marca 2019 roku uczniowie klasy 1H: Patrycja Ciuchta i Wojciech Janecki wzięli udział w Konkursie „Samorząd terytorialny w Polsce – 20 lat trójstopniowego podziału terytorialnego państwa”. Finał składał się z dwóch etapów – pisemnego (test wiadomości) oraz egzaminu ustnego. Do części pisemnej zakwalifikowało się 84 uczniów, m.in. z Łomży, Ciechanowca i Ostrołęki. W części ustnej wystąpiło już tylko 8 uczestników. Nasi uczniowie nie zajęli w konkursie premiowanych miejsc, jednak godnie reprezentowali Szkołę i zdobyli cenne doświadczenia. W drodze powrotnej do Ostrołęki Patrycja i Wojtek zarzekali się, że w kolejnej edycji konkursu „pokażą na co ich stać!” trzymam ich za słowo ;-).

 

Tematyka konkursu wykracza daleko poza program nauczania i jest, jak zauważyła przewodnicząca jury konkursowego prof. Joanna Salachna, raczej mało pasjonująca dla młodych ludzi. Tym bardziej naszym zawodnikom należą się słowa uznania!

 

Organizatorem Konkursu była Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

 

Adam Zienkiewicz

 

KONKURS „NAJSŁYNNIEJSZA LICZBA ŚWIATA”

Uprzejmie informujemy, że dnia 14 marca 2019 r. o godz. 11:40 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce ul. Traugutta 10 odbędzie się międzyszkolny konkurs matematyczny „Najsłynniejsza liczba świata” z okazji Światowego Dnia Liczby π.

 

Do konkursu zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej.

Do pobrania:

Regulamin Konkursu

Oświadczenie

 

Serdecznie zapraszamy

Nauczyciele matematyki

 

 

ENGLISH SONG CONTEST

Dnia 28 lutego 2019r. odbył się w naszej szkole I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej. Celem konkursu było propagowanie nauki języka angielskiego poprzez formę piosenki, motywowanie do rozwijania kompetencji językowych, a także prezentacja umiejętności językowych i wokalnych. W konkursie wzięło udział trzynastu wykonawców z zespołów szkół zawodowych nr 1, 2, 3 oraz naszej szkoły. Zaśpiewali oni wybraną przez siebie piosenkę w języku angielskim. Jury w składzie: Adam Zienkiewicz, Michał Wojtan oraz Mirosław Łyszkowski przyznało następujące miejsca:

 

I miejsce – Natalia Rama z ZSZ nr 1,

II miejsce – Natalia Prusińska z ZSZ nr 4,

III miejsce – Jakub Kupis z ZSZ nr 1.  

 

Jury przyznało również dwa wyróżnienia, które otrzymali Klaudia Sujkowska z ZSZ nr 2 oraz Jakub Wierzbowski z ZSZ nr 3. Publiczność również miała możliwość wyboru ulubionego wykonawcy przyznając nagrodę publiczności. Otrzymała ją uczennica naszej szkoły - Natalia Prusińska. W konkursie wzięli również udział: Wiktoria Brysiewska z 3R, Aleksandra Rzepkowska z 3H, Aneta Gałązka z 3TO oraz Weronika Niedżwiecka z 1G. Gospodarzami imprezy byli uczniowie klasy 1G: Wiktoria Lutrzykowska i Jakub Dubaj. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Sponsorami nagród konkursu byli: Aftowicz – kursy języka angielskiego; wydawnictwa językowe Macmillan, Pearson, Oxford oraz Rada Rodziców ZSZ nr 4.

 

 Gratulujemy zwycięzcom, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę.

 

w imieniu organizatorów

Aneta Łyszkowska 

ZDOLNI UCZNIOWIE

W środę 27.02.2019r. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu historyczno - plastycznego "Pamięci Kapłanów Niezłomnych".

Pani dyrektor Anna Przygoda Majewska wręczyła dyplomy i nagrody zdolny uczennicom.

 

I miejsce zajęła Karolina Zadrożna z kl. III TG,

II miejsce zajęła Patrycja Filochowska z kl. III TG,

III miejsce zajęła Natalia Mierzejewska z kl. I TE,

 

 

 

Wyróżnienia otrzymały:

Karolina Bakuła z kl. I TE,

Anna Kukulska z kl. I TE,

Natalia Bachmura z kl. I KC,

Wiktoria Kawa z kl. I TG,  

 

Nagrody z dziedziny elektroniki ufundowała Parafia p.w. Świętego Antoniego w Ostrołęce.

 

GORĄCO DZIĘKUJEMY FUNDATOROM nagród,

oraz Organizatorom konkursu:

Pani Jolancie Bruno,

Pani Agnieszce Wilińskiej,

Diakonowi Markowi Spiżewskiemu

Uczestnikom konkursu GRATULUJEMY!

 

 

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018