ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS MATURALNYCH

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych odbędzie się 29 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 16.00 w budynku ZSZ Nr 4 w Ostrołęce (ul.Traugutta 10).

 

Adam Zienkiewicz

OGŁOSZENIE !!!!!

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie

 

W naszej szkole Szkolne Koło PCK od 01.03.2019 do 31.05.2019 organizuje charytatywną akcja „GÓRA GROSZA” w dwóch budynkach szkoły na Traugutta i Parkowej na I piętrach będzie pojemnik wystawiony do którego można wrzucać monety. Wszystkich zachęcamy do aktywnego udziału w akcji i z góry dziękujemy.

 

„ …Możemy pomagać na wiele sposobów, w zależności od tego co mamy do zaoferowania i na co jesteśmy gotowi. Każdy ludzki gest może budować siłę i wiarę…..”

 

Opiekunowie Akcji SK PCK:

B.Zaborowska, E.Zabielska, H.Kozikowska

 

OGŁOSZENIE EGZAMIN ZAWODOWY

Uprzejmie przypominam, że deklaracje przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji letniej 2019 uczniowie /absolwenci powinni złożyć do 18 lutego 2019 roku.

Adam Zienkiewicz

 

KURSY

OGŁOSZENIE

W naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019 zbieramy plastikowe zakrętki dla Michasia . Zakrętki można wrzucać do kartonu, który stoi na I piętrze obok gabinetu P. Pielęgniarki Szkolnej. Wszystkim z góry dziękujemy za dobre serce za wrzucone zakrętki do kartonu. 

 

Opiekunowie akcji: Szkolne KPC:

B.Zaborowska, E.Zabielska, H.Kozikowska

i Wolontariat :M.Złotkowska  

 

 

 

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018