PIŁKA NOŻNA HALOWA
    

Nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Gałka i Cezary Filochowski w dniach 18 i 24 października 2017 po raz kolejny zorganizowali Szkolny Turniej w Piłkę Nożną Mężczyzn w hali Arkadiusza Gołasia. Do rozgrywek przystąpiło 14 drużyn z klas: I Hs, I Tg, I To, I Tg1, I Kc, II Ks, II Te, II Tg1, II Kch, III Hs, III Te, III Tk, III Tg, IV Hs, IV Tg, IV Ht1, IV Tz, IV Te.

 

Zespoły drogą losowania zostały podzielone na trzy grupy. Mecze w grupach odbywały się „każdy z każdym”. Do rozgrywek finałowych zakwalifikowały się po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. O zajęciu poszczególnych miejsc zadecydowała ilość zdobytych punktów.

 

Trzecie miejsce zajęła reprezentacja z klasy III Hs – Patryk Golan, Arkadiusz Rudzik, Karol Rogoziński, Bartosz Zyśk i Daniel Ziemak.

 

Na drugim miejscu znaleźli się zeszłoroczni Mistrzowie, klasa IV Tg – Łukasz Bednarczyk, Adrian Chilicki, Jakub Kaczyński, Patryk Duszak, Damian Długołęcki, Kacper Kowalczyk i Bartosz Polonek.

 

Zwycięstwo w pięknym stylu odnieśli przedstawiciele z klasy IV Hs w składzie: Damian Duszak, Konrad Deptuła, Radosław Olkowski, Michał Zięba, Mateusz Dziesiński, Rafał Grala i Łukasz Czerwiński.

 

Po raz pierwszy wręczono statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju, a został nim Damian Duszak z klasy IV Hs. Medale i statuetkę ufundowała Rada Rodziców. Gratulujemy zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom turnieju.

Sylwia Gałka 

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „METALÓWKA CUP”
   

19 września 2017 na boisku Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce odbył się międzyszkolny turniej Piłki Nożnej o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce "METALÓWKA CUP" . Drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce.

 

Skład drużyny:

• Kacper Skierkowski (najlepszy bramkarz turnieju) – I Hs

• Konrad Marchewka – I Tg

• Juliusz Żebrowski – I Tg1

• Patryk Jakubiak – I To

• Tyberiusz Grajko – I Tg1

• Bartosz Gołąb – III Tk

• Damian Duszak – IV Hs

• Konrad Deptuła – IV Hs

• Radosław Olkowski – IV Hs

• Adrian Chilicki – IV Tg

• Łukasz Bednarczyk – IV Tg

• Jakub Kaczyński – IV Tg  

Opiekun drużyny: Sylwia Gałka

Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Tenisie Ziemnym
  

17 maja 2017 roku w ramach XV Mistrzostw Miasta Ostrołęki Szkół Średnich zorganizowano po raz pierwszy w historii turniej w tenisie ziemnym. Do rywalizacji na kortach przy ul. Hallera przystąpiło 7 panów. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Patryk Golan, Damian Duszak, Konrad Deptuła i Mateusz Dziesiński. Najlepszym z nich okazał się Patryk Golan, który zajął 3 miejsce w turnieju i odebrał statuetkę oraz brązowy medal.

 

Statuetki i medale dla najlepszych zawodników oraz dyplomy dla pozostałych uczestników wręczył przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski oraz wicedyrektor MZOS-TiIT Radosław Stachacz.

 

Gratulacje dla Patryka. Opiekunem zawodników jest Sylwia Gałka. 

 

Zdjęcia pochodzą ze strony:MZOSTiIT w Ostrołęce.

 

 

 

TURNIEJ w BADMINTONA
     

12 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się I Wiosenny Turniej w Badmintona o Puchar Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Do rywalizacji zgłosiło się 14 par (w tym jedna para nauczycieli w-f – Gałka, Bunkowski) z różnych klas i w różnym składzie – były pary męskie, żeńskie i mieszane.

 

Jest to raczej mało popularna dyscyplina sportu i dlatego bardzo zaskoczył nas wysoki poziom gry wszystkich uczestników oraz tak duże zainteresowanie turniejem.

 

Mecze rozgrywane były systemem brazylijskim do 11 punktów do dwóch wygranych setów. Uczestnicy podeszli do rozgrywek bardzo poważnie i zostawili serducho na boisku. Z ogromną przyjemnością patrzyliśmy na każdy zdobyty punkt czy set, na nieskrywaną radość z gry i z pokonywania przeciwników.

 

Po kilku godzinach rozgrywek udało się wyłonić pary, które zajęły trzy nagradzane miejsca. Trzecie miejsce przypadło parze z klasy III Hs – Lidce Kamińskiej i Łukaszowi Czerwińskiemu. Drugie miejsce, po pięknej walce, zajęli panowie z klasy III Hs – Konrad Deptuła i Mateusz Dziesiński. Zwycięzcami I Turnieju w Badmintona zostali panowie z III Hs – Damian Duszak i Radosław Olkowski. Najlepsi otrzymali dyplomy i puchary ufundowane przez Samorząd Uczniowski. Turniej przygotowali, przeprowadzili i wzięli w nim udział – nauczyciele wychowania fizycznego Sylwia Gałka i Dariusz Bunkowski.  

 

Organizatorzy gratulują zwycięzcom oraz dziękują wszystkim, którym chciało się wziąć w nim udział.  

 

Do zobaczenia za rok.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
 

Dnia 22 marca 2017r po raz czwarty odbył się Szkolny Wiosenny Turniej Trójek w Piłkę Siatkową Dziewcząt. W zawodach wzięło udział 8 drużyn.

 

Pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z klasy IV Te w składzie: Kamila Szczepanek, Kamila Pietras, Małgorzata Gumowska, Anna Chrostowska.

 

Drugie miejsce klasa IV To, w składzie: Paulina Zadroga, Anna Szczepańska, Oliwia Włodarczyk, Marzena Mielnicka.

 

Trzecie miejsce klasa III To, w składzie: Aleksandra Jaskólska, Patrycja Gładek, Katarzyna Sawicka, Julita Rolka. Wszystkim dziękujemy za udział i grę fair-play.

Katarzyna Kowalska

obejrzyj zdjęcia

 

Podstrony

 

   Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce 2017/2018